Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
"Naised on kuldaväärt..

..ja Blessix teab, kuidas neid vääriliselt kohelda!"


Üks pühapäev ei saaks olla täiuslikum, kui leida aeg, et õlitada sisse oma varbad, tõmmata jalga pehmed sokid, hellitada nahka kullakreemidega ja haarata pihku mõnus ajakiri ja veeta niimoodi luksuslik nädalalõpu päev. Milline õnn on olla naine!


Mäletan, kuidas juukuritoolis istudes nägin telekast klippi, milles tutvustati eestimaiseid kullakreeme ning ma ei suutnud tollel hetkel mitte kuidagi uskuda, et keegi meil siinsamas Eestis üldse võiks selliste toodete loomisele nii suurt kirge ja pühendumist panustada. 

Kuna mulle on olnud alati oluline just toodete puhtus, siis võib öelda, et osa mu südamest võitis juba see sama üksainus klipp.

Tegin üsna suure tellimuse, mistõttu oman kogemust sortimendis nii jumestuskreemi primeriga, silmaümbruskreemiga, teemantseerumiga, kehakreemiga kui juuksesiidiga.
Ja võin ausalt öelda, et absoluutselt kõik need tooted on sellest päevast number 1 koos minuga!Ja niisamuti, absolutselt iga toode väärib kindlasti eraldi tutvustamist, aga et on suvi, siis ütlen etteruttavalt, et jumestuskreem vahetada kullakreemi vastu, on igati paslik tegu juba täna!
Olen varasemalt olnud väga tugevalt jumestuskreemi usku ja seetõttu muigan lausa endamisi neid ridu kirjutades..
aga kui soovid imeliselt kaunilt kumavat näonahka, mis on ka jumalikult siidine, siis kullakreem on just see ilusaladus!Loe ja tutvu lisaks siit(aga ma tõesti ei luba, et Su süda pärast seda ainult Sulle jääb! ;) ):
https://blessix.eu/
"Women are worth all the gold on Earth..

..and Blessix knows, how to really treat them accordingly!"No comments:

Post a Comment