Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Miskit uut ja eestimaist - Maikelluke

Tere, iludused!

Ma tunnen, et oleks lausa patt jätta teiega jagamata enda uusi leide iluvaldkonnast.
Seekord aga kogu see katsetus röövis lausa mu südame! Olen olnud looduskosmeetika suhtes alati positiivselt meelestatud, ent siiski mingi määral uskunud, et tavakosmeetika sisaldab tugevaid toimeaineid ja nii ka mõjub silmnähtavamalt(pean silmas seda, et dekoratiivkosmeetikaga saab ikkagi efektiivsema tulemuse, samal ajal, kui mineraalkosmeetikatooted on nahale paitavamad, kuid suurt wow-efektilist värvidemängu nendega ei tekita). Tooted, mida katsetasin, aga tõestasid mulle vastupidist :)
Nurme seep ja Joik on saavutanud juba üsna suure populaaruse ja oma headuse ka minu silmis ära tõestanud.
Ent pean tunnistama, et Maikelluke oma toodetega ületas minu jaoks ikkagi oma toodetega neid juba kuulsaks saanud firmasid. Ma ei tea, kas oma osa on selles, et polnud neist varem kuulnud, aga igaljuhul.. järgnnevalt natukene infot neist lähemalt:

1.Kui kaua on Maikelluke tegutsenud ja millest sai see alguse?

Tegutsenud oleme ligi kaks ja pool aastat. Alguse sai kõik massaasiküünaldest, mis olid internetis ringi liikudes silma hakanud. Eestis ma neid tooteid ei leidnud tükk aega, kuid ühel päeval siiski jäi silma ning ostsin ja proovisin kohe ära. Mulle meeldis, meile meeldis. Ise olen ametilt õppinud füsioterapeut ning teen ka massaaže ja küünla idee tundus huvitav. Ja tõesti oli mõnus sooja õliga, mis tuleb otse küünlast, massaasi teha. Uurisin kuidas neid ka ise teha. Ostsin vajaliku toormaterjali, katsetasin väga mitmeid erinevaid variante kuni lõpuks sain koostisei, millega rahul olin. Otsustasin et miks mitte ka proovida muid erinevaid kehahooldustooteid. Nii ma järjest avastasin ja leidsin et see on väga minu ala . Saab olla loominguline, toota erinevaid ja põnevaid tooteid jne. Sain palju positiivset tagasisidet ja nii otsustasingi et miks mitte sellega natukene lisaraha teenida.

2.Millised on Teie populaarsemad tooted?

Populaarseimad tooted on sädelev kehakreem Vaarikas (seda just eriti suvisel hooajal), kuid kehakreemidest on viimasel ajal suurt kiitust saanud ka Mango kehakreem. Kindlasti on paljud vaimustuses ka huulepalsamitest, mis meil erinevalt paljudest teistest looduslikest huulepalsamitest on palju stabiilsemad kuna ei lähe temperatuuri kõikumiste tagajärjel teraliseks (et seda saavutada läks väga palju aega ja palju katsetamist oli). Kolmandaks kõige populaarseimaks tooteks on saanud tahke shampoon. Seda olen pidanud ikka pidevalt juurde tegema. Ja romantikute seas on kindlasti esmajärjekorras need samad massaasiküünlad, millest kõik ka alguse sai.

3.Miks eelistada Maikellukese tooteid?Meie tooted on esiteks looduslikud, lõhnavad väga hästi ning on heade toimetega. Lisaks sellele pöörame suurt tähelepanu pakendamisele. Väga paljud pakendid on sellised, mida on suurepärane hiljem kasutada pisividinate hoiustamiseks (alumiiniumist topsikesed). Alumiinium on ju ka üleüldse korduvkasutatav materjal. Lisaks soovime me üha rohkem toota tahkeid kosmeetikatooteid (tahked kehakoorijad, shampoon, palsam). Neid on äärmiselt mugav kasutada ning ei vaja lisapakendit, mis omakorda tähendab seda, et tarbija ei maksa ka pakendi eest. Eestis vist pole tahked tooted nii suurt populaarsust kogunud, aga meie ise oleme küll neist vaimustuses ja loodame et need ka järjest koguvad populaarsust juurde.Vaadates uuesti nende kodulehekülge tõmbasid mu pilku seekord juba põnevad massaažiküünlad ja ka tahke palsam.
Neid tooteid ma küll katsetanud ei ole, kuid nii mõndagi õnnestus mul katsetada ja hakkan neid nüüd järgnevalt ükshaaval teie ette tooma.
Kes aga ei taha kohe üldse oodata, siis võin öelda, et kehakoorijas leidsin ma oma asendamatu sõbra! Ja teised tooted ei jäänud ka minu jaoks tegelikult alla :)


1 comment:

  1. Nende huulepalsamid on tõesti super head ja püsivad väga pikka aega. Mina kes kasutab huulepalsamit mitu korda päevas jätkus mul seda pea pooleteiseks kuuks, samas kui poe omad saavad paari nädalaga otsa. Ja samuti näokreem on väga hea, piisab väga vähesest, et niisutada nii nägu kui kaela. Tõesti kiidan ka seda firmat. Ootan samuti arvustusi nende toodete kohta mida Sina oled proovinud.

    ReplyDelete