Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Every girl's dreambox - Stellariumbox!

Olen juba pikemat aega jälginud Stella blogi, kus käivad tihti põnevad loosimised. Ise ma neist osa pole võtnud veel, ei teagi miks :) Plaanin seda aga edaspidi teha ja kindlasti soovitan teil lehele pilk peale visata ja loosimistest ka osa võtta ;)
Tegelikult ei tahtnud ma sellel korral üldse sellest rääkida.. vaid Stellal tuli välja esmakordselt StellariumBox! Olen igasuguste boxide fänn ja mul on siiani olnud pigem kahju, et nt GlamBox ära kadus ja AdoreBoxi sisu hakkab kuidagi ära vajuma.
Kokku anti StellariumBox'e välja ainult 13tükki ja nüüdseks on need ka välja müüdud, kuid Stella ütles, et uus karbike on tulemas ka järmisel kuul, niiet soovitan valvsad olla ;)
Nii, aga nüüd siis minu esmamulje.. miskipärast oli ootus boxi sisu osas väga suur. Võib-olla selle blogi professionaalsuse tõttu, aga sisu ületas tõepoolest minu ootused! Plaanin eraldi teha postituse koos piltidega toodetest, mis karbikeses olid, aga praegustelt piltidelt saab juba üht-teist piiluda.
P.S: Olen sarnaste karpide puhul kuulnud palju seda personaalse lähenemise juttu ja ikkagi saanud hoopis teises toonis kreemid ja tooted, kuid seekord sain väikse küsimustiku, peale mida komplekteeriti tooted ja ma tõesti tundsin, et karpi kokku pannes oli mõeldud just mulle!
Tänan väga selle tunde eest, StellariumBox! Koos teiega oli sünnipäev veel mõnusam :)
6 comments:

 1. Oo, väga põnev. Ootan suure huviga eraldi pilte toodetest, mis karbikeses olid! :)

  ReplyDelete
 2. Kindlasti kirjuta neist toodetest ka täpsemalt :)

  ReplyDelete
 3. Palju Stellaariumil see karbike maksab?

  ReplyDelete
 4. Maris: Jah, plaanis juba homme-ülehomme :)

  Häly: Box maksis 50eurot, mis on küll üsna krõbe hind esmapilgul, aga sisu korvab selle! Kui ma õigesti mäletan, siis sisu tegelik väärtus on ca 100eurot.

  ReplyDelete
 5. Ootan ka pikemat postitust! :)

  ReplyDelete
 6. Oi kui põnev, tahaks juba täpsemalt teada mis seal on ! :)

  Tagant järgi palju õnne ka !

  ReplyDelete