Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Sigma meigipintslid!

Kuna inimesed lähevad järjest teadlikumaks loodustoodete osas ja tunnevad ka naturaalkosmeetika kohta suuremat huvi, siis olen ise samuti vooluga nn kaasa läinud.
Olen juba pikemalt jälginud kodumaist naturaalkosmeetika internetilehekülge, mis vahendab nii mitmeidki erinevaid firmasid.
Äsja püüdis mu pilku reklaam, mille kaudu on võimalik osta Eestist Sigma pintsleid! Ausaltöeldes lõi mu silm päris särama, sest siiani mäletan, kui palju oli ootamist ja millised tülikad protseduurid olid tolliga, et saada kätte enda kauaoodatud Sigma pintslid. Pintslid on seda ootamist kindlasti väärt(ma pole neile võrdväärset leidnud).
Otsustasin siis ka tellimuse sisse anda just nimelt Sigma pintslite osas - sedapuhku siis just silmapintslite. Ja ma ei pidanud pettuma, pintslid jõudsid 2 päevaga kohale ja on tänaseks saanud juba palju kasutust.
Taaskord naturaalkosmeetika leheküljel vaadates nägin, et nende valikusse on jõudnud ka Sigma lauvärvid. Nende kohta ma veel miskit öelda ei oska, sest siiani olen neid vaid blogidest ja youtube'ist näinud, kuid seni vaid positiivseid kommentaare kuulnud. Kavatsen tellida prooviks paar kreemjat lauvärvi!

Mineraalkosmeetika huvilistele soovitan piiluda samalt lehelt just Everyday Mineral'si tooteid, sest minu teada mujalt Eestist neid osta ei olegi võimalik. Kahjuks EDM firma toodanguga mul endal lähem kokkupuude puudub.

3 comments:

  1. Ma tahtsin just endale Sigma pintsleid Ameerikast tellida. Nii hea, et sinu blogi lugesin. Muutsid mu päeva hetkega päikseliseks. Suur suur tänu.

    ReplyDelete
  2. Rõõm on minupoolne! Hea, kui sain abiks olla :) Mõnusat katsetamist!

    ReplyDelete
  3. Mina elan Kreekas ja samamoodi tellisin pintslid Eestist Naturaalkosmeetika koduleheküljelt, kordi lihtsam kui Ameerikast, kuigi ka sealt polnud hullu.

    ReplyDelete