Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Review: Dr.Hauschka-Cleansing Clay Mask

Tihti küsitakse mult, et mida ma teen, et hoida enda nahk puhas ja vistrikevaba. Suures osas ongi minu saladuseks juba aastaid olnud Dr.Hauschka savimask.
Kasutan seda tavaliselt korra nädalas. Talvisel ajal ma väga kuiva nahaga inimestel soovitaksin kasutada sellele järgnevalt ka niisutavat maski, sest savimaskid kipuvad nahka pisut kuivatama. Ent pärast savimaski avastamist enda jaoks ma enam tülikate punnidega pole pidanud rinda pistma.
Mask on pulbri kujul. Võtma peaks teda umbes 2tl jagu ja segama ka umbes 2tl veega. Vett soovitan panna pigem juurde vähehaaval, sest olen pannud kogemata ka esmalt liiga palju vett ja siis pean lisama ka savipulbri kogust..lõpuks aga on mul nägu maskitatud, aga pool maskikogust veel ikka alles :)
Maski hoian peal ca 10min ja eemaldan seejärel sooja veega.
Seega tekstuur on tootel pärast kokkusegamist pastalaadne ja kreemjas. Lõhnab see nagu Dr.Hauschka toodetele omane - selline üsna lõhnatu tegelikult, pisut ehk ravimtaime lõhnaline.


Points: ♥♥♥♥♥ 5/5
 Toode lubab pakkuda ebapuhtale nahale sügavpuhastust ja täpselt seda ta teebki!
Hind on maskil küll üsnagi krõbe, kuid õnneks on võimalik edaspidi osta täitepakendeid, mis on soodsamad.
Suur pluss sama firma toodetel on minisuuruses tooted, mis võimaldavad toodet ennem suure pakendi ostmist toodet kodus testida.

P.S: Kui Sa pelgad kuiva naha tõttu savimaski, siis Dr.Hauschka soovitab kuiva ja tundliku naha puhul lisada ka näopiima ja hoida maski peal      tavapärase  10minuti asemel 5minutit.No comments:

Post a Comment