Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Maybelline- Color Tattoo 24hr Gel-Cream Eyeshadow

Points: ♥♥♥♥♥ 5/5
Olen Maybelline Color Tattoo kreemjaid lauvärve üsna pikalt kasutanud - tegelikult niipea, kui neid Eestisse tellida sai(saad seda teha SIIT!) Mingil ajal sai neid kingituseks ostes Maybelline tooteid ja nüüd ilutsevad nad ka Kaubamaja lettidel.

Minul on neid kokku lausa 9 -
05-Eternal Gold
15-Endless Purple
20-Turquoise Forever
35-On and on Bronze
40-Permanent Taupe
50-Eternal Silver
55-Immortal Charcoal
60-Timeless Black
70-Metallic Pomegranate

70-Metallic Pomegranate

Enamasti kasutan kreemjaid lauvärve teiste lauvärvide alla, kuid neid saab tegelikult kanda ka täiesti eraldi laul. Võib-olla Endless Purple ja Turquoise Forever ei ole parimad üksinda kandmiseks(vajaksid peale lauvärvi, kuid siis hoiavad silmavärvi ilusana kogu päeva vältel).
05-Eternal Gold
Niisama laul jäävad päris kenad ja kergelt sätendavad toonid - Eternal Gold ja Eternal Silver.
Julgen öelda, et sellise hinna eest saad väga hea kvaliteediga toote ja kindlasti soovitan prooviks mõne neutraalsema värvi hankida.
Harjumusest kannan laugudele ennem veel jumestuskreemi või lauvärvi aluskreemi ja silmad püsivad laitmatud õhtuni välja.


35-On and on Bronze
20-Turquoise Forever
 
50-Eternal Silver
 
55-Immortal Charcoal

15-Endless Purple

40-Permanent Taupe 
60-Timeless Black

2 comments:

  1. Värvidel on minuarust ka erinev tekstuur. Kõige libedamalt ja mõnusamalt on pealekanda On and on Bronze, mis on see suvi minu lemmik. Kiire ja lihtne ja eriti vahva on seda kanda näiteks sinise silma laineriga

    ReplyDelete
  2. Miskipärast satub mu käeulatusse neist värvidest ka kõige enam On and on Bronze, sobib kuidagi suvesse :)

    ReplyDelete