Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Joik-Sügavniisutav ja hooldav salv emu õliga

Esmakordselt soetasin selle salvi endale Kaubamaja Osturallilt. Juba peale esimest kasutamist tundsin selle kreemi mõju! Kreemitasin jalad sisse, panin nad sokkidesse, jäin magama ja hommikuks olid jalad imemõnusalt pehmed. Otseselt kätekreemina ma seda kreemi kasutanud ei ole, küll aga talvel kasutasin kreemi ka huultel. Mul kipuvad huuled alati just talvisel ajal katki minema ja kreemi kasutamisega see mulle enam probleemiks ei olnud. Kui kuskil nahal esineb tugevat kuivust, siis soovitan ka karedamatele kohtadele kreemi panna.

Points: ♥♥♥♥♥ 5/5
Minu jaoks on toode üsna võrreldav Elizabeth Ardeni-8hour creme'ga..naljatades vahest kutsungi seda tegelikult eestimaiseks Elizabeth Ardeni kreemiks :)
Toode lõhnab ka üsna sarnaselt, ent Joiki kreemi lõhn tundub mulle natukene meeldivam.
Samuti meeldib mulle, et kreem imendub üsna ruttu, seega ei pea muretsema peale kreemitamist õliste/kreemiste käte pärast.
P.S: Minul on neid kreeme lausa kaks - üks ilutseb vannitoas ning teine on magamistoa sahtlis, et jalgu aeg-ajalt hellitada!

Kõige odavamalt saab Joiki tooteid hankida külastades nende esinduspoodi või esitades tellimus internetis SIIT!
Kindlasti leiad tooteid ka Kaubamajast(soovitan Osturallidel ja Hulludel Päevadel silm peal hoida, sest seal on pea alati Joiki toodetel allahindlus)!

No comments:

Post a Comment