Beauty Makeup / Maquillaje Health / Salud Books / Libros Fashion / Moda Reviews / Opiniones Favorite products / Productos favoritos Others / Otro Portfolio Events Elegance About
Avasta IsaDora lai kosmeetikamaailm!

Kas leiad end tihti nõutult kaubanduskeskuse kosmeetikaleti ääres suure tootevaliku ees, omamata piisavalt infot kosmeetikabrändi kohta  ning erinevate brändide tootevalikust laialdasemalt? Proovin Sind aidata!

Kuna olen viimasel ajal leidnud head kosmeetikat IsaDora valikust, siis mõtlesin koguda pisut enam taustainfot ka laialdasemalt IsaDora kui kosmeetikafirma kohta.
Minu eesmärgiks enda blogis ongi tutvustada eelkõige häid ja ostmist väärivaid tooteid(ausaltöeldes pikk eeltöö otsimine toodete kohta ei lasegi mul väga "ämbrisse" astuda). 
Üritan ka kosmeetikafirmasid tutvustada nii palju, kui palju infot õnnestub hankida ja võimalusel toon teieni ka konkreetse firma populaarsemateks osutunud tooted(üritan need tooted ka kõik ise läbi proovida ja ka endapoolse hinnangu/soovitused anda).

Kus, millal ja miks sündis IsaDora?
IsaDora tootebränd sündis 1983.aastal Malmös. INVIMA AB lõid Ingvar Vigstrand ja Ingrid Berndtsson, kellel oli olemas rahvusvahelised kogemused kosmeetika-maailmas. Mõisteti, et meigibrändidel, millega juba eelnevalt töötati jääb tihti millestki puudu - on need siis värvitoonid, koostise kvaliteet või välimus. Otsusti luua meigibränd, millel kõik vajalik olemas.

Miks eelistada IsaDorat?
Kõrge kvaliteedilistel toodetel on õiglane hind.Täiuslikud koostisosad muudavad lõhnaainete lisamise ebavajalikuks (parfüüm võib tekitada allergilisi reaktsioone).Toodetel on elegantne disain ja on hügieenilisuse huvides suletud. Rikkalik värvivalik, trendikas välimus ning uudistooted annavad lisaväärtust laiale sotrimendile. Hindasid on võimalik hoida atraktiivsel tasemel tänu püsivale, võimekale organisatsioonile milles juba algusest peale keskseks kontseptsiooniks oli toota võimalikult efektiivsema hinnaga toodangut.

Millised on Isadora populaarsemad tooted?
Kõige popullaarsema toote kohta on raske ühest vastust anda. Lisaks IsaDora`t müüvate riikide turu eripäradele (eelistused ja erinev sortiment) on isegi väikeses Eestis erinevatel müügikohtadel erinevad hitid. On nii kliente, kui ka ilu-uudiste toimetajaid, kellele meenuvad IsaDora brändiga koheselt lauvärvid. Tegu on ülimalt kvaliteetsete (nagu kogu IsaDora sortiment) toodetega - väga hästi peal püsivad, kerged hajutada. Igaüks leiab pakutavatest toodetest omale sobivad: 
Eye focus Single Eye Shadow
Light&Shade Eye Shadow

algajatele mono ja duo variandid (Eye focus Single Eye Shadowja Light&Shade Eye Shadow), 
Eye Shadow Trio

Eye Shadow Quartet


Eye Shadow Palette

vilunumatele suuremad paletid (Eye Shadow Trio, Eye Shadow Quartet ja Eye Shadow Palette).


Kindlasti on päikese-kummardajate rõõmuks olemas IsaDoral kena valik päikesepuudreid (on sädelevamaid variante ning ka matimaid).

Üks suur lemmik Eesti naisete lemmik väga tundlikele silmadele mõeldud ripsmetušš Hypo-Allergenic Mascara - hämmastavalt õrn tušš, millele puuduvad lisaained, mid äärmistel juhtudel võivad allergilisi reaktsioone põhjustada.Loomulikult kuuluvad lemmikute hulka ka kõik IsaDora huuletooted: huulepulgad, -läiked. Kõik tootja poolt kiletatud - kasutaja saab olla kindel, et enne teda pole tooteid lahtikeeratud/kasutatud.
Tooteid palju ning igaüks leiab olemasolevast valikust meelepärase.

Loodan, et minu postitus suudab pisut selgust tuua just IsaDora tootevalikkuse ja leiate endale katsetamiseks ka midagi põnevat kevadesse!
Tootevalikuga tutvumine toonide osas on lõpuks ka eestastele oluliselt lihtsamaks muutunud! Saad seda teha lausa eesti keelsel lehel SIIN!
Ilusat avastamise-ja katsetamiserõõmu IsaDoraga!

No comments:

Post a Comment